online marketing | seo | webdesign

PPC reklama Zlín

PPC reklama Zlín

sd-blog-img1

PPC reklama Zlín

Reklama, kterou určitě potřebujete. PPC reklama je formou online inzerce, při které se reklama zobrazuje zdarma. Platíte pouze za ty návštěvníky, které zaujme natolik, aby navštívili Vaše stránky. Inzerent nabízí ve vyhledávačích jednotlivá slova, či fráze relevantní k jeho předmětu podnikání. Čím je inzerce relevantnější a částka za klik vyšší, tím lépe je ve vyhledávači umístěna. Získáváte tak jen kvalitní cílenou návštěvnost do níž se vyplatí investovat.

“62% lidí, kteří rozhodují o B2B investicích využívají vyhledávače jako první zdroj dat, což jen podtrhuje neuvěřitelnou příležitost jak získat nové zákazníky.”

SEO zlín a PPC reklama

Zajistíme dosažení nejlepší možné návratnosti Vaší investice. Děláme to dobře, protože nás to baví. Děláme to levně, protože věříme v dlouhodobé partnerství s našimi klienty. Nabízíme komplexní správu Vašich PPC kampaní v systémech Google AdWords, Sklik a Facebook. Inzerovat přes PPC u nás můžete začít již od 999 Kč měsíčně. Kontaktujte nás, a my Vám rádi bezplatně vypracujeme konkrétní cenovou nabídku pro Váš byznys.

Výhody PPC reklamy

Pay per click je vynikající cesta jak inzerovat váš byznys. Můžete přesně kontrolovat náklady, bez jakékoliv vázanosti, kterou byste museli zvažovat. Dokážete kdykoliv zvyšovat a snižovat Vaše výdaje tak, jak právě potřebujete. Jde o vynikající způsob jak oslovit ty, kteří rozhodují.

  • Výsledky PPC kampaní můžete pocítit již krátce po spuštění kampaně.
  • Změny v kampaních se projeví okamžitě
  • Nízká počáteční investice
  • Vysoce cílené publikum – PPC kampaně přivádějí pouze návštevíkov s reálným zájmem o Vaše produkty či služby
  • Přesná kontrola nákladů – Vaše náklady dokážete kontrolovat na korunu přesně
  • geografické cílení
  • Sledování úspěchu – pomocí analytických nástrojů dokážete říci nejen kolik návštěvníků, ale i kolik zákazníků Vám reklama přivedla
  • Ideální pro byznys každé velikosti

 

Jak se PPC kampaně dělí?

Nejdůležitější dělení je podle toho, kde se reklama zobrazuje. PPC reklamu tak dělíme hlavně na reklamu ve vyhledávání (například Google, Seznam.cz) a reklamu kontextovou. Kontextová reklama se zobrazuje pod příslušnými články na většině Českých portálů. Například pokud je na iDnes.cz zveřejněn článek o produktu, které nabízí Vaše firma, pod tímto článkem se může pomocí kontextové PPC reklamy zobrazit odkaz přímo na Vás a z čtenáře iDnes.cz se tak může stát Váš zákazník. Obecně však platí, že reklama ve vyhledávačích je efektivnější, protože oslovuje lidi, kteří daný produkt přímo hledají. Proto upravujeme Vaše PPC kampaně tak, aby byla cena za kontextový klik nižší, než za klik ve vyhledávání, protože víme, že klik z vyhledávání má pro Vás větší hodnotu.

Další možností jak sledovat a oslovovat uživatele, kteří již Váš web navštívili, je remarketingová PPC reklama Zlín. Ta dokáže identifikovat návštěvníky Vašeho webu a po dobu 30ti dnů jim kontextově nabízet Vaše produkty nebo služby a tím se připomínat. Remarketingová kampaň je momentálně levnější než klasická PPC reklama ve vyhledávačích.


 

 

Pokud potřebujete PPC reklamu, zlepšit viditelnost webu ve vyhledávačích, vytvořit nový moderní a responzivní web nebo redesignovat stávající web, vyplňte a odešlete nám prosím níže uvedený formulář nebo se nám ozvěte na telefon 777 726 357. (8:00-18:00)