online marketing | seo | webdesign

SEO Optimalizace Zlín

SEO Optimalizace Zlín

slide-1.jpg

SEO Optimalizace Zlín

Pomůžeme Vám v oblasti SEO optimalizace a online marketingu. Naše dlouholeté zkušenosti nás opravňují k tomuto tvrzení. Dlouhodobě pracujeme pro firmy ze Zlína a Zlínského kraje. Výsledky naší práce jsou konkrétní a měřitelné.

Zde je vyjádření jednoho z našich dlouhodobých a vážených zákazníků, pro kterého již řadu let tvoříme a aplikujeme SEO:

Agentura Galandr.com a konkrétně pan Jiří Galandr pro naši společnost REGAZ, s.r.o. od roku 2013 pracuje v oblasti SEO optimalizace. S jeho prací, přístupem a především s výsledky jsem maximálně spokojeni. Dlouho se nám nedařilo obsazovat přirozené pozice ve vyhledávačích a byli jsem nuceni vynakládat velké finanční částky pro naši propagaci na internetu. Po zahájení spolupráce s panem Galandrem začal náš e-shop www.regaz.eu a www.regaz.sk stoupat na důležitá klíčová slova a tyto pozice se nadále vylepšují. Jsme rádi, že pro nás agentura Galandr.com pracuje. | Martin Šmíd – výkonný ředitel REGAZ, s.r.o.

Co je to SEO? Na co je to dobré?

SEO optimalizace je poměrně náročný a postupný proces jak optimalizovat a nakódovat webovou stránku za účelem dosažení co nejvyšších pozic ve výsledcích vyhledávání na Google, Seznam.cz a jinde. Jinak řečeno, dostat se ve vyhledávačích co nejvýše pod placené výsledky. Hlavním cílem SEO je tedy přivádění kvalitní návštěvnosti na Vaši webovou stránku.

SEO je vynikající cesta, jak zvýšit důvěru zákazníků.

SEO je zajímavá metoda pro efektivní marketing na internetu hlavně proto, že pomáhá zvyšovat návštěvnost web stránky z přirozeného vyhledávání na internetu i bez placené reklamy. To znamená že když Vaši potenciální klienti hledají na internetu produkty nebo služby které nabízíte i vy a máte dobře SEO optimalizovanou webovou stránku, můžete takto získat klienty i bez placení za reklamu a hlavně předběhnout Vaši konkurenci

Tím že se Vaše webová stránka zobrazí při vyhledávání např. na Google na určité klíčové slovo na první stránce (do 10-tého místa) je vysoká pravděpodobnost, že uživatel Vaši stránku navštíví. Pokud máte web stránku i obsahově kvalitně zpracovanou a nabídka odpovídá hledanému klíčovému slovu a je v porovnání s konkurencí zajímavá, je pravděpodobné že se uživatel stane Vašim klientem. Je praxí ověřené, že většina internetových uživatelů nikdy nepřejde na druhou stránku s výsledky vyhledávání. Proto je důležité být na té první!

Takto je možné i bez placené reklamy dosahovat zajímavou cílenou návštěvnost webových stránek a získávat nové klienty. SEO optimalizace se obvykle dělá na cca 3 – 5 hlavních klíčových slov na jednu url adresu, případně 2-3 slovních spojeních. Nelze vytvořit web stránku, která by byla SEO optimalizována na každé slovo které se na ní nachází. Proto je velmi důležité stanovit si hned na začátku zaměření SEO optimalizace a vybrat si vhodné klíčová slova.

 


 

Pokud potřebujete zlepšit viditelnost webu ve vyhledávačích, vytvořit nový moderní a responzivní web nebo redesignovat stávající web, vyplňte a odešlete nám prosím níže uvedený formulář nebo se nám ozvěte na telefon 777 726 357. (8:00-18:00)